Корисні поради фотографам-новачкам

admin - Последнее обновление: Среда, Январь 30, 2013 Оставить комментарий

Поради надав професійний фотограф у львові.

Не поспішайте робити знімок, дуже ретельно підходьте до вибору сцени для зйомки. Оригінальність точки зйомки, об’єкти переднього плану, що відкривають красивий пейзаж на задньому фоні, завжди перетворять навіть самий банальний знімок на витвір мистецтва.

Використовуючи автоматичне фокусування, не забувайте переконатися, що основні об’єкти вашого кадру виходять досить різкими.

Щоб уникнути появи тіней під очима під час фотозйомки портретів при яскравому освітленні, радимо користуватися заповнює спалахом.

Вбудований фотоспалах — не найкраще рішення для портретної зйомки. Краще використовувати зовнішній спалах, яка дозволяє створити необхідну м’яке, а головне рівномірне освітлення.

советы фотографам

Щоб у нічний час ваші знімки зберегли високу якість, слід використовувати ручний режим вказівки параметрів експозиції.

Іноді на об’єкт, що знімається ззаду падає дуже яскраве світло, що призводить до затемнення об’єкта на готовому знімку. Щоб уникнути цієї проблеми, не забудьте поставити експокорекцію.

Захистіть свою камеру корпусом для підводної фотографії. Він не тільки дасть вам можливість робити відмінні знімки під водою, але і захистить фотоапарат в дощову погоду.

При плануванні зйомки на природі, не забудьте запастися запасним зарядженим акумулятором, так як час очікування підходящої сцени може затягнутися.

Для створення незвичайних ефектів на ваших фотографіях встановлюйте на фотокамеру різноманітні конвертори, світлофільтри, ширококутні об’єктиви і різні фотоспалахи. Не бійтеся експериментувати і пробувати нове!

Перед обробкою готових знімків на комп’ютері не забудьте ретельно відкалібрувати монітор.

Обробляючи знімки, користуйтеся технологією Color Management. Вона дозволяє забезпечити однакову передачу кольору на дисплеї монітора і на відбитку фотографії, зробленій струменевим принтером.
Not found

Комментарии:

Оставить комментарий